سال جهش تولید
جمعه, 30 مهر 1400
  • 1399-10-08 13:11
  • كد محتوا:18239
رهاسازی دست کارگر جوان از دستگاه پَرکن مرغ

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از انجام دو ماموریت نجات در اصفهان خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، با اشاره به گیر کردن دست کارگر ۲۱ ساله در دستگاه پَر کن مرغ، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۳:۳۰ بامداد دوشنبه به ستاد فرماندهی آتش‌نشانی اصفهان گزارش شده است.

وی با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از دو ایستگاه چهار و ۱۵ به محل این حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: این حادثه در یک مجتمع صنعتی در اصفهان رخ داده است و مصدوم توسط نیروهای آتش‌نشانی نجات یافته و به عوامل اورژانس شهر جهت اعزام به مراکز درمانی تحویل داده شد و این عملیات سنگین و تخصصی در حالی انجام شد که آتش‌نشانان تلاش کردند تا دست فرد حادثه دیده را سالم از دستگاه خارج کنند.

نجات مرد بی‌جان در محل حادثه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: ساعت ۲۳:۵۷ شب گذشته حادثه دیگری مبنی بر پاسخگو نبودن شخصی در اتاق خواب منزل مسکونی واقع در خیابان مسرور به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان اعلام شد.

کاوه آهنگران با بیان اینکه اکیپ امداد ایستگاه شماره پنج واقع در میدان بزرگمهر در محل حادثه حضور یافتند، گفت: نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه با پیکر نیمه‌جان مرد ۴۳ ساله‌ای مواجه شدند و با کمک عوامل اورژانس حاضر در محل، فرد حادثه دیده هوشیاری نسبی خود را پیدا کرده و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد. علت این حادثه توسط عوامل اورژانس تحت بررسی است.