سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین»
پنجشنبه, 09 تیر 1401
  • 1399-10-05 10:05
  • كد محتوا:18240
نجات جان دو کودک از مرگ حتمی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات جان یک خانواده چهار نفره از مرگ حتمی توسط آتش نشانان در اصفهان خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، با اشاره به حادثه گازگرفتگی یک خانواده در اصفهان اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۵۰ دقیقه بامداد امروز (جمعه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

وی گفت: در این حادثه که در خیابان بهارستان غربی اصفهان رخ داد، یک خانواده چهار نفره شامل دو خانم و دو کودک دچار گازگرفتگی شدید شدند.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه ۱۰ به محل حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: با تلاش و سرعت عمل آتش نشانان مصدومین در کمترین زمان ممکن به فضای باز منتقل شدند که حال سه نفر آنها مساعد و یکی از مصدومین به بیمارستان منتقل شد.

وی همچنین با اشاره به حریق ویلای سه طبقه در زردنجان طبقه افزود: این حادثه در ساعت دو و ۲۰ دقیقه بامداد امروز (جمعه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

کاوه آهنگران با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه چهار، پنج، ۱۳ و ۱۵ به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: در این حادثه دو طبقه ویلا دچار حریق نیمه گسترده شد که طی عملیاتی اطفای حریق در کمترین زمان ممکن انجام شد و خوشبختانه این آتش سوزی مصدومی در پی نداشت.