سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین»
پنجشنبه, 09 تیر 1401
  • 1399-10-04 22:21
  • كد محتوا:18241
راننده موتور سیکلت بعد از تصادف با اتوبوس جان باخت+عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از جان باختن یک راننده موتور سیکلت بعد از تصادف با اتوبوس شهری در اصفهان خبر داد.

فرهاد کاوه آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، با اشاره به حادثه تصادف یک موتورسیکلت و اتوبوس شهری در اصفهان اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۵ و ۲۳ دقیقه عصر امروز (پنجشنبه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

وی گفت: در این حادثه که در پل اندیشه اصفهان رخ داد، موتور سیکلت با یک دستگاه اتوبوس شهری برخورد سهمگین داشته است.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه ۱۱ به محل حادثه اعزام شدند، اضافه کرد: علی رغم تلاش آتش نشانان متأسفانه راننده موتورسیکلت قبل از رسیدن آتش نشانان در دم جن باخت و جنازه وی توسط عوامل آتش نشانی آزاد سازی شد.

وی همچنین با اشاره به حریق آشپزخانه طبقه چهارم یک ساختمان هشت طبقه افزود: این حادثه در ساعت ۱۸ و هشت دقیقه عصر امروز (پنجشنبه) به مرکز آتش نشانی و خدمات ایمنی اصفهان اعلام شد.

کاوه آهنگران با بیان اینکه نیروهای امداد و نجات از ایستگاه شش، هفت و ۱۹ به محل حادثه اعزام شدند، تصریح کرد: با تلاش و سرعت عمل آتش نشانان از سرایت حریق به سایر طبقات جلوگیری شد و ساکنین در کمترین زمان ممکن از محل خارج شدند.