سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین»
پنجشنبه, 09 تیر 1401
  • 1400-12-23 10:28
  • كد محتوا:19927
ساخت مواد منفجره حادثه آفرید

 سرآتشیار فرهاد کاوه آهنگران سخنگوی آتش نشانی اصفهان در این خصوص به خبرنگاران گفت : هنوز چند ساعتی از مصاحبه تلویزیونی آتش پاد دوم مطلبی مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در رادیو و تلویزیون در خصوص خطرات تولید مواد منفجره نمی‌گذرد که اهالی منطقه دنارت صدای مهیب انفجار را می‌شنوند . بلافاصله اهالی محل جستجو می‌کنند و متاسفانه شاهد انفجار تواهم با حریق در منزل مسکونی می‌شوند.

وی ادامه داد : پس از تماس شاهدین با سامانه ۱۲۵ ، آتش نشانان از ایستگاه شماره ۲۳ (شهرک شهید کشوری) در محل حادثه حاضر شدند و مصدومین حادثه را که 4 جوان 17 تا 30 ساله و مشغول ساخت مواد محترقه و منفجره بودند تحویل عوامل انتظامی و اورژانس شهر دادند .

کاوه آهنگران ادامه داد : بنا به گزارش آتشیار فلاحی افسر آماده وقت سازمان آتش نشانی اصفهان ، هر چهار نفر دچار سوختگی شدید از ناحیه دست ، بدن ، صورت و آسیب جدی از ناحیه چشم شدند و محل حادثه نیز که طبقه دوم از یک ساختمان ویلایی دو طبقه بود ، دچار خسارت زیاد شد .

سخنگوی آتش نشانی اصفهان افزود : این افراد در صورتی که جان سالم از بیمارستان به در ببرند ، تحویل عوامل قضایی خواهند شد تا در دادگاه به جرم ساخت مواد محترقه محاکمه شوند . رئیس اداره ارتباطات آتش نشانی اصفهان بار دیگر از همشهریان ایمن مدار اصفهانی به خصوص والدین گرامی درخواست کرد : مراقب رفتار فرزندان خود باشین ، جان نه تنها شما و فرزندانتان ، بلکه همسایگان و هموطنان دیگرمان نیز در خطر است .

(لطفاً در صورت شناسایی تولید کنندگان و فروشندگان این قبیل مواد ، بلافاصله با شماره تلفن 110 تماس گرفته و مراتب را گزارش دهید.)

ساخت مواد منفجره حادثه آفرید
ساخت مواد منفجره حادثه آفرید
ساخت مواد منفجره حادثه آفرید