سال «تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین»
پنجشنبه, 09 تیر 1401

به نام ایزد منان

یا مقلب الاقلوب و الابصار   ،  یا مدبرالليل و نهار ، یا محول الاحول و الاحوال ، حول حالنا الي احسن الحال

با حلول سال نو شایسته است که با ذکر دعاي يا مقلب القلوب به ستايش آن جميل بي نظير به پا خيزيم و همگام با بهار، به تسبيح ذات اقدس الهي، ندا سر دهيم و رويشي دوباره و پويشي دگرگونه را از درگاهش مسئلت نماييم.
سال   ۱۴۰۱ هجری شمسی را  در حالی آغاز مي کنيم که بيماري کرونا در دو سال گذشته ، موجب سلب آرامش هموطنانمان در سراسر كشور شده است.  اين ايام فراموش نشدني با همه تلخي‌ها و دشواري‌ها نيز سپري خواهد شد و مردم قدرشناس ايران بار ديگر حماسه جاودان غيور مردان و شيرزنان حوزه ايمني‌ را به خاطر خواهند سپرد .
همانند سال های  گذشته   مهم ترین هدف سازمان آتش نشانی  وصول آرامش و بالا بردن سطح ايمني  همشهريانمان دراين روزهاي دشوار است ،  قطعا کافي نيست که تنها درباره آرامش صحبت کنيم بلكه بايد به آن اعتقاد داشته باشيم .

جا دارد در اینجا از زحمات تمامی همکاران ایثارگرم در آتش نشاني هاي سراسر کشور به خصوص پرسنل هميشه در صحنه سازمان آتش نشاني اصفهان که در يكسال گذشته همچون همیشه با جان فشاني براي نجات جان و مال مردم از خود اثر مثبت برجا گذاشته اند ، تشكر و قدرداني نمايم .
اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز و زنده شدن دوباره طبيعت ، از خداوند متعال براي تک تک شما مردم شريف ايران ، همشهريان خوبم در شهر اصفهان و به ويژه همكاران آتش نشانم و خانواده هاي محترمشان آرزوي سلامتي ، بركت  و توفيق خدمت مسئلت دارم .

‍ پیام تبریک نوروزی آتش پاد دوم مطلبی مديرعامل محترم سازمان آتش نشاني